KONST / Litografier / Färglitografi 9758049
nr 975 8049
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), HC-upplaga, Stockholmsmotiv, Djurgårdsfärja och Waxholmsbåt, signerad, motivet: 51x62
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:25:39
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg